Skip to main content

Poznałeś Jezusa? Chciałbyś opowiadać o Nim innym, ale nie masz pojęcia jak?John_14_16-1024x600

Jeśli naprawdę Go spotkałeś, nie będziesz musiał zaczynać tej opowieści sam. Jeśli masz żywe doświadczenie Spotkania, to inni będą Ciebie pytać, o to, co się z Tobą stało. Ludzie wokół będą widzieć płomień w Twoim spojrzeniu. Będą widzieć blask bijący z Twojej twarzy. Będą opowiadać później jak o promieniejącym obliczu Mojżesza gdy schodził z góry Synaj. Znajomi i nieznajomi nie będą wiedzieli co się dzieje z Tobą dokładnie jak uczniowie gdy Chrystus przemienił się przy nich na górze Tabor.

Siedzieć i czekać? Przecież bł. Jan Paweł II mówił, że: „nie możemy być spokojni, gdy miliony naszych braci i sióstr, tak jak my odkupionych krwią Chrystusa, żyją nieświadomi Bożej miłości„!

Potrafisz nie mówić innym o tym co Bóg zrobił w Twoim życiu? Mówią Ci, że jesteś nawiedzony, pijany? Pytają czy coś brałeś? Świetnie! To znak, że jesteś rozpalony Duchem Bożym jak apostołowie w dzień Pięćdziesiątnicy!

Zdumiewali się wszyscy i nie wiedzieli , co myśleć : « Co ma znaczyć ?» – mówili jeden do drugiego . « Upili się młodym winem » – drwili inni. (Dz 2, 12n)

A Ty płoń! Zapłoń już dziś, dość zwlekania na to aż Ci się łaskawie zachce!
Niech ludzie wołają: „Zobaczcie jak oni się miłują!” Daj się rozpalić! Niech nadejdzie Twoja własna osobista Pięćdziesiątnica!