[do_widget "Tekst" title=false] [do_widget "Kategorie" title=false] [do_widget "Szukaj" title=false] [do_widget "Kalendarz" title=false]

Dzisiaj – 23 grudnia 2015

0
0Już tylko moment dzieli nas od kolejnego świętowania Bożego Narodzenia. Z radością i ufnością podnieśmy głowy, bo Zbawca nadchodzi!

Przeczytaj: Ps 25,4-5.8-10.14

Tweety:
„Podnieście głowy, bo Zbawca nadchodzi”

dogory

Rozważanie:
Wraz z narodzeniem Chrystusa zaczyna się wszystko, co najlepsze w naszym życiu duchowym. Jezus przynosi zbawienie, czyli otwiera nam drogę do nieba, ale także daje uzdrowienie, przebaczenie czy uwolnienie. Dlatego najwyższy czas, by z odwagą i nadzieją podnieść głowę, bo nasze szczęście staje się faktem!

Nawet jeśli gniecie Cię choroba, uciskają nałogi, a okoliczności życiowe jeszcze bardziej schylają twoją głowę do ziemi, nie ma żadnego powodu, byś zasmucony spuszczał wzrok. Jezus nadchodzi, być może już po raz ostatni w twoim życiu… Skorzystaj z jego darów i podnieś głowę. Spójrz w kierunku nieba, bo Syn Boży przyszedł po to, aby zapewnić Ci mieszkanie w domu Boga Ojca i szczęśliwe życie już teraz!

Modlitwa:
Panie, nie chcę pogrążać się w smutku i beznadziei, bo Ty narodziłeś się w ludzkim ciele po to, by mnie od takiego staniu wybawić. Pozwól mi zawsze pamiętać, jak wspaniałe są Twoje dary, z którymi przyszedłeś na ziemię. Dodawaj mi otuchy w najtrudniejszych chwilach i prowadź mnie drogą do życia wiecznego!

Leave a reply

Copyrights TwojaBiblia.pl 2014 

Created by agencja kręci się!

KontaktPolityka prywatnościRegulamin
Facebook | TwitterGoogle +Pinterest