[do_widget "Tekst" title=false] [do_widget "Kategorie" title=false] [do_widget "Szukaj" title=false] [do_widget "Kalendarz" title=false]

Dzisiaj – 17 grudnia 2015

0
0Nie trzeba czekać na koniec świata, by Jezus zaprowadził pokój. Wprawdzie nie mamy wpływu na światowe konflikty, ale możemy pozwolić Chrystusowi, by dał pokój naszym sercom.

Przeczytaj: Ps 72,1-4.7-8.17
Tweety:
„Boże, przekaż Twój sąd Królowi, a Twoją sprawiedliwość synowi królewskiemu.”
„Aby Twoim ludem rządził sprawiedliwie i ubogimi według prawa.”

rozważanie biblijne

Rozważanie:
„Pokój zakwitnie, kiedy Pan przybędzie” – refren dzisiejszego Psalmu mówi ważną prawdę nie tylko o czasach ostatecznych. Chrystus jest gotowy, by zaprowadzić pokój w twoim sercu już teraz. Książę Pokoju jest Bogiem Żywym i tam, gdzie przychodzi, „duchowa pustynia” zakwita najpiękniejszymi kwiatami. Zaproś Go do swojego życia na serio, a przekonasz się, że jest to prawdą.

Pokój Jezusowy to najlepsza „polisa” na szczęśliwe życie. Bo jest silniejszy od wszelkich niepokojów wewnętrznych i… globalnych zawirowań. Żadna depresja, krwawa rewolucja, prześladowanie czy inny rodzaj terroryzmu nie są silniejsze od niego. Dodatkowo jedynie serce, które wypełnia pokój Boży, jest w stanie wołać „Marana Tha”.

Modlitwa:
Jezu, chcę być ziemią, którą Ty nawodnisz. Tobie chcę oddać moje serce, w którym zakwitnie Twój pokój. Chcę byś był moim jedynym pomysłem na szczęście. Przyjdź proszę, rozgość się w moim sercu i nigdy go nie opuszczaj. Amen.

Leave a reply

Copyrights TwojaBiblia.pl 2014 

Created by agencja kręci się!

KontaktPolityka prywatnościRegulamin
Facebook | TwitterGoogle +Pinterest